o mnie

Cześć, mam na imię Karolina.

Fotografia dokumentalna, reportażowa oraz portretowa towarzyszy mi już od 2005 roku a przez “szkła obiektywu” widzę niezwykłe ludzkie emocje w całym ich pięknie i niepowtarzalności, naciskając migawkę rejestruję te ulotne chwile, by można było do nich wrócić i przeżyć je raz jeszcze. W uchwyconych momentach mieszczę całe historie-te najbardziej cudowne, bo opowiadają o uczuciach, wrażeniach o tym, czego czasami nie widać „gołym okiem”.

Dzięki umiejętności obserwacji, potrafię wyłapywać pewne niuanse podczas fotografowania a wysoka wrażliwości, pomaga mi w głębszy, subtelny i bardziej intensywny sposób, doświadczać świata, wydarzeń czy sztuki.

Fascynują mnie ludzie, których spotykam na swojej drodze, lubię słuchać ich opowieści, historii bo każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna a fotografia umożliwia mi opowiadanie historii po przez obraz.

Lubię doświadczać życia. Cieszą mnie proste i małe rzeczy. Odpoczywam w ciszy i spokoju a w szczególności na łonie natury, do której mam ogromny szacunek. Daje mi ona przestrzeń do głębszego kontaktu z samą sobą. Uprawiam sport, medytuję oraz uwielbiam spacery z moim ukochanym psem o imieniu Rojo (Rocho).

Bywa, że " Szewc bez butów chodzi" ale czasami przy okazji ubierze :D

ZAMKNIJ MENU