o nas

Karolina

Cześć,

Fotografia dokumentalna, reportażowa oraz portretowa towarzyszy mi już od 2005 roku a przez „szkła obiektywu” widzę niezwykłe ludzkie emocje w całym ich pięknie i niepowtarzalności, naciskając migawkę rejestruję te ulotne chwile, by można było do nich wrócić i przeżyć je raz jeszcze. W uchwyconych momentach mieszczę całe historie-te najbardziej cudowne, bo opowiadają o uczuciach, wrażeniach o tym, czego czasami nie widać „gołym okiem”. Jest to pasja, która stała się moim życiem-znajduję w niej szczęście i radość, którą chcę się dzielić.

Lubię doświadczać życia, cieszą mnie proste i małe rzeczy. Fascynują mnie ludzie, których spotykam na swojej drodze oraz uwielbiam słuchać ich opowieści i historii. Dzięki wysokiej wrażliwości, którą posiadam potrafię w głębszy, subtelny i bardziej intensywny sposób doświadczać otaczającego mnie świata, ludzi, wydarzeń czy sztuki. Odpoczywam w ciszy i spokoju, na łonie natury, uprawiając sport, spacerując z moim ukochanym psem.

Przedstawiam Wam również Paulinę z którą od 2016 roku współpracuję i tworzę zgrany team podczas wymagających reportaży ślubnych oraz sesjach zdjęciowych.

Paulina

Komunikatywność, uśmiech, energia, wyczucie – to najbliższe jej słowa.

Uwielbia kontakt z ludźmi, poznawanie ich, odkrywanie ich emocji i przeżyć.

To dzięki tym umiejętnościom/cechom, każda relacja z parami jest jedyna w swoim rodzaju, a ich odczuwanie, naturalność, tak osobliwa.

CLOSE MENU